Zapraszamy do udziału w programie korekcyjno-edukacyjnym

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach uprzejmie informuje, że rusza jesienna edycja Programu korekcyjno-edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie i nieradzących sobie z emocjami.

W związku z tym zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Powiatu Polickiego, które mają problem z kontrolą swoich emocji, często reagują agresją wobec najbliższych, a chcą zmienić zachowanie i zawalczyć o swoją rodzinę do udziału w Programie.

Uczestnikami programu mogą być zarówno osoby kierowane przez sądy, kuratorów, korzystające z warunkowego zawieszenia wykonywania kary, jak i osoby objęte procedurą Niebieskiej Karty, kierowane przez inne instytucje i organizacje, ale także osoby bez skierowania, które chcą uczestniczyć w programie z własnej inicjatywy.

Pomoc i udział w programie są bezpłatne.

Zajęcia grupowe rozpoczną się w poniedziałek 17 października 2022 r. w godzinach 16.30 do 20.00. W ramach Programu odbędzie się 14 spotkań grupowych oraz spotkania indywidualne.

Prosimy o zgłaszanie się do Działu Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej w Policach ul. Szkolna 2, w celu zakwalifikowania do grupy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.30 do 15.00, po wcześniejszym umówieniu pod nr telefonu 603 083 020. Osoba do kontaktu: Teresa Abram

Termin zbierania zgłoszeń upływa 17 października 2022 r.