Potrzebna Rodzina Zastępcza dla 4 latka

POTRZEBNA JEST RODZINA ZASTĘPCZA DLA 4 LETNIEGO JASIA dźwigającego bagaż przeciążony swoją trudną sytuacją. Bagaż, który jest wypełniony bezradnością, bólem, samotnością, szpitalnymi oddziałami.

Policki PCPR szuka rodziny, która pomoże mu wspólnie dźwignąć ten ciężar. Mały Jaś jest obecnie w szpitalu na oddziale Pediatrii i Nefrologii dziecięcej z powodu niewydolności nerek. Chłopiec wymaga dializ otrzewnowych, które są wykonywane w nocy. Jaś jest wpisany na listę oczekujących na przeszczep. Niestety przy braku opiekuna nie ma szans by otrzymał nerkę. Szpitalny oddział jest miejscem w którym chłopiec czeka obecnie na swoje szczęście. Dla tych, którzy Jasia poznają, on rzeczywiście jest wyjątkowy. Ale wcale nie przez swoją chorobę, tylko dlatego, że otwiera serca. Jasiek w ciągu dnia funkcjonuje jak każde inne dziecko. Lubi się bawić, czytać książeczki, rysować, słuchać opowiadań, przytulać się. Chłopiec bardzo ładnie mówi i jest ponadprzeciętnie rozwinięty pod względem intelektualnym. Szukamy dla niego specjalistycznej rodziny zastępczej, bądź takiej, która będzie gotowa na udział w szkoleniach dotyczących dializ. Statystyki nie są po stronie Jasia. Ludzie nie chcą chorych dzieci – ALE U NAS DZIEJĄ SIĘ CUDA!!!  Cuda dzięki, którym Jasiek na nowo poczuje, że nie jest sam i ma na kogo liczyć, przywróćmy mu wiarę w miłość i zaufanie. W przypadku Jasia miłości i ciepła nie można przedawkować. Po chłopcu widać, że jest ciekawy świata, tego co się znajduje poza szpitalną salą. Czy to właśnie Ty będziesz osobą, która pomoże mu ten świat odkrywać?
Jeśli to właśnie Ty chciałbyś stać się dla Jaśka rodziną zastępczą, skontaktuj się z Działem Pieczy Zastępczej. CZEKAMY NA CIEBIE.
*Imię chłopca zostało zmienione na potrzeby ogłoszenia.