Logo Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach
pomocna dłoń

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach organizuje szkolenie niespodziankę oraz uroczyste spotkanie.

Obchody Dnia Pracownika Socjalnego odbędą się 21 listopada (poniedziałek) w siedzibie PCPR Police przy ul. Szkolnej 2, od godziny 8.00.

W tym roku Pani Beata Karlińska Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach zaprosiła do uczestnictwa we wspólnych obchodach tego święta Dyrektorów, Kierowników oraz Pracowników Socjalnych Ośrodków Pomocy Społecznej z gmin Kołbaskowo, Nowe Warpno, Dobra i Police a także wszystkie Rodziny Zastępcze Zawodowe wraz z podopiecznymi z terenu powiatu polickiego.

Dla koleżanek i kolegów z Ośrodków Pomocy Społecznej przygotowano szkolenie niespodziankę oraz poczęstunek.

Rodziny Zastępcze Zawodowe wraz z dziećmi zostały zaproszone na uroczysty obiad, podczas którego wraz z Zarządem Powiatu w Policach oraz pracownikami PCPR, będą wspólnie obchodzić Dzień Pracownika Socjalnego. Następnie Rodzice Zastępczy wezmą udział w seansie filmowym oraz dyskusji na temat rodzicielstwa zastępczego. W tym samym czasie nasi najmłodsi goście będą mieli zapewnione atrakcje w postaci animatorów, którzy przeniosą dzieci w świat magii i iluzji.

Serdecznie zapraszamy!