Logo Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach
Od września br. świadczymy bezpłatne usługi transportowe dla mieszkańców gmin: Dobra, Kołbaskowo oraz Police. Bus jest przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

Usługa transportowa ma ułatwić dostęp do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz innych instytucji powiatowych, znajdujących się na terenie Polic. Aby skorzystać z usługi transportowej należy wcześniej zarezerwować miejsce, dzwoniąc pod numer telefonu:

tel. 91 317 02 28.


Poniżej trasy i godziny odjazdu bezpłatnego busa do Polic:

Trasa pierwsza (każdy wtorek)

9:30 Stolec – pałac przystanek PKS
9:42 Rzędziny – przystanek sklep
9:47 Łęgi – przystanek krzyż
9:55 Buk – przystanek sklep
10:10 Lubieszyn – lecznica przystanek PKS
10:20 Dobra – przystanek Gmina
10:35 Grzepnica – przystanek PKS
10:42 Sławoszewo – tablica Sławoszewo
10:50 Bartoszewo – przystanek sklep
11:00 Police
Powrót z Polic do wyżej wymienionych miejscowości odbywa się między godz. 13:00 a 14:00.

Trasa druga (każda środa)

9:25 Mierzyn – przystanek kościół
9:33 Skarbimierzyce – przystanek boisko
9:40 Dołuje – przystanek poczta
9:48 Kościno – przystanek sklep
9:55 Dołuje – przystanek poczta
10:05 Wąwelnica – przystanek kościół
10:15 Redlica – przystanek PKS
10:30 Bezrzecze – przystanek szkoła
10:40 Wołczkowo – przystanek kościół
11:00 Police
Powrót z Polic do wyżej wymienionych miejscowości odbywa się między godz. 13:00 a 14:00.

Trasa trzecia (każdy czwartek)

8:45 Ustowo – przystanek PKS
8:55 Warzymice – sklep „Czerwona torebka”
9:03 Karwowo – przystanek plac zabaw
9:08 Smolęcin – przystanek remiza
9:15 Barnisław – przystanek kościół
9:23 Warnik – przystanek bloki mieszkalne
9:30 Bobolin – przystanek kościół
9:37 Małe Stobno – przystanek PKS
9:45 Stobno – przystanek kościół
9:58 Będargowo przystanek szkoła
10:05 Warzymice wieś przystanek Warzymice 24
10:20 Rajkowo – przystanek sklep
10:27 Ostoja – przystanek PKS
10:35 Przylep – przystanek bloki mieszkalne
11:00 Police
Powrót z Polic do wyżej wymienionych miejscowości odbywa się między godz. 13:00 a 14:00.