Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze z dnia 06.07.2012

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach przy ul. Tanowskiej 8, 72-010 Police ogłasza nabór na wolne stanowisko: Głównego Księgowego.

Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, liczba kandydatów do wyłonienia: 1 osoba.

Główne obowiązki:
- wynikające z pełnienia funkcji Głównego Księgowego zgodnie z ustawą z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2009r. Nr 152, poz. 1223, z póź. zm.) oraz kierowanie działem finansowym zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach.

Wymagania:
obowiązkowe
  • obywatelstwo polskie;
  • wykształcenie wyższe, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2009 r. Nr 152, poz. 1223, z póź. zm.);
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 4 lata stażu pracy;
  • znajomość przepisów Ustawy o finansach publicznych z dnia 27 sierpnia 2009 r. (Dz. U. z 2009 r. Nr 157, poz. 1240);
  • znajomość przepisów Ustawy o samorządzie powiatowym z dnia 5 czerwca 1998 r. (Dz. U. z 1998 r. Nr 91, poz. 578);
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
pożądane
  • staż pracy w sektorze finansów publicznych;
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków UE.

Warunki pracy:
Praca na przedmiotowym stanowisku jest częściowo narażona na występowanie uciążliwych i szkodliwych warunków pracy. Nie istnieją bariery architektoniczne utrudniające wykonywanie pracy i dostępności do budynku, pomieszczeń biurowych i do pomieszczeń sanitarnych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach. Dostępność zapewniają podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz dzwi o odpowiedniej szerokości oraz umiejscowienie pomieszczeń Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach na parterze budynku.
Istnieją bariery utrudniające dostęp do pomieszczeń wydziałów Starostwa Powiatowego w Policach. Pomieszczenia wydziału finansów Starostwa Powiatowego w Policach znajdują się na II pietrze budynku, w który mieści się Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach. Dostęp jest utrudniony poprzez brak wind lub podjazdów dla osób niepełnosprawnych.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Policach, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest wyższy niż 6%.

Wymagane dokumenty:
  • list motywacyjny;
  • curriculum vitae (życiorys);
  • kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie oraz kwalifikacje i staż pracy potwierdzony świadectwem pracy lub zaświadczeniem o zatrudnieniu;
  • w przypadku gdy kandydatem jest osoba niepełnosprawna - kopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność;
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych;
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestepstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • kopia dowodu osobistego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać w zamkniętej kopercie z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem:
"Dotyczy naboru na stanowisko urzędnicze w Wydziale Finansów"
na adres:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Tanowska 8
72-010 Police.

Termin nadsyłania zgłoszeń:
10 sierpnia 2012, do godziny 15.00.

Inne informacje:
Oferty nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane. Oferty odrzucone zostana komisyjnie zniszczone.
Wyniki naboru zostaną umieszczone na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej PCPR (http://bip.pcpr.police.pl) oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 91 42 40 700.